Robotik ve Kodlama Kursu İstanbul

  0
  237
  Ne zaman:
  Ekim 22, 2018 – Aralık 25, 2019 tam-Gün
  2018-10-22T00:00:00+03:00
  2019-12-26T00:00:00+03:00
  Contact:
  Geleceği Kodla
  05443002186

  Robotik ve kodlama kursu İstanbul

  Robotik ve kodlama kursu İstanbul programları başvuruları. Okullar için Robotik kodlama sınıfı başvuruları.

  Robotik ve kodlama kursu istanbul programlarımız ile okul öncesinden liseye kadar tüm okullarımızın hizmetindeyiz. Okullar için robotik ve kodlama sınıfı İstanbul programlarımız ile tüm ilçelerimize kaliteli kadromuz ve alt yapı desteğimizle hizmet vermekteyiz. Okulunuzda kodlama sınıfı açmak ve ekibimizden destek almak için bizimle iletişime geçin.

  İstanbul robotik kurs
  istanbul robotik ve kodlama kursu

  Gelecek, Robotik ile Değişiyor!

  Bugün böylesine hızlı gelişen bir teknoloji karşısında, bilim adamları bile bir çok gelişmeyi takip edememekte, bazen yeniliklerin gerisinde kalabilmektedir. Bu kadar büyük bir sürat ile değişip, keskin bir teknolojik virajın eşiğine gelen dünyamızda çocuklarımızı yalnız bırakmamak için onlara robotik kodlamanın temellerini erken yaşta vermek zorundayız. Teknoloji artık çocuklarımız için doğar doğmaz hayatlarının bir parçası oluyor ve bizim eğitim alarak öğrendiğimiz bir çok şeyi doğal yollarla öğrenebiliyorlar çünkü teknoloji artık her yerde.

  İstanbul kodlama kursu
  istanbul robotik kodlama kursu

  Bu nedenle artık teknoloji eğitiminin anlamı günümüz dünyasında değişmiş ve bambaşka bir yola doğru evrilmeye başlamıştır. Bu Yolun adı “Kodlama Yeteneği” olarak karşımızda çıkmıştır. Günümüz ve çok yakın geleceğin yeni dünyasında kodlama bilmek toplumun tüm kademeleri için hayati bir ihtiyaç olup, kodlama yeteneğini erken yaşta geliştirmeyi başarabilenler ise muhakkak bu ilerlemenin ülkemizdeki Öncüleri olacaktır

  istanbul robotik kodlama kursu

  Öyleyse çocuklarımız için geç kalmayalım, ister çocuğunuz için ister okulunuz için olsun, ekibimizle bu yolda sizlerle beraber olup, çocuklarımıza kodlamayı sevdirmek için robotik ve kodlama kursu istanbul eğitimlerimiz ile elimizden geleni yapmayı hazırız.

  İletişim Bilgilerimiz:

  Firma adı: Geleceği Kodla

  Telefon: 0544 300 21 86

  Adres: Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

  İşte öğrencilerine eğitim verdiğimiz bazı okullar

  Kardelenler Koleji – Anaokulu, Kardelenler Koleji – İlkokulu, Kardelenler Koleji – Ortaokulu, Özel Seyrantepe Anadolu Lisesi. Özel Seyrantepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Biltan Anaokulu, Özel Deniz Anaokulu, Özel 500 Evler Kardelenler Anaokulu. Özel Nehir Anaokulu, Özel Bayrampaşa Sihirli Orman Anaokulu, Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi Kreşi, Küçük Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Evi. Siz de robotik ve kodlama kursu İstanbul kampanyalarımızdan yararlanmak ve bu okullar arasına katılmak için bizimle iletişime geçin.

  Öğretmenlerine Eğitim Verdiğimiz Okullar

  Temel Bilimler Okulları Arnavutköy Ortaokulu, Temel Bilimler Okulları Arnavutköy Anadolu Lisesi, Temel Bilimler Okulları Arnavutköy Tasarım ve Teknoloji Lisesi. Temel Bilimler Okulları Bayrampaşa Anadolu Lisesi, Temel Bilimler Okulları Habipler Tasarım ve Teknoloji Lisesi, GOP Okulları Anadolu Lisesi, GOP Okulları Ortaokulu,Kardelenler Koleji, BİLYÖN Koleji Anadolu Lisesi.

   İstanbul robotik kurs ara
  robotik ve kodlama kursu istanbul

  Robotik ve kodlama kursu istanbul eğitimlerimiz ile birçok okulda belirli yaş grubunda olan çocuklara çeşitli robotik ve kodlama eğitimi vermekteyiz. Okullardan böyle bir eğitimi ders olarak gören çocuklarda göreceksiniz ki diğer derslerde de başarı seviyeleri artacak. Soyut materyallerle oluşturdukları kodları somut bir robotik faaliyete döktükleri zaman ne kadar güzel şeyler başarabileceklerinin ilk örneğini görmüş olacaklar.

  Okul öncesi kodlama kursu

  Kodlamanın faydalarının bilindiği üzere çocuklar üzerinde iletişim kurma, eleştirel düşünme, problem çözme becerilerini kazandırma gibi kazanımları sağladığı yadsınamaz bir gerçek Tüm kadromuz ile istanbul robotik kodlama kursu eğitimlerimizde geleceği Kodla olarak büyük bir hedefle yola çıktık. Bizler dijital çağda yetişen ve ileri teknolojilere günün her anında hakim olan çocukları sadece birer ” kullanıcı” olarak görmek istemiyor aynı zaman çocukların da “üretici” konumuna geçmesini hedefliyoruz.

  robotik kurs İstanbul
  istanbul robotik ve kodlama kursu

  Okul öncesi dönemde kodlamanın çocuğun ilerideki okul hayatında ve özel hayatındaki başarılarına etkisi kanıtlanmış istatistiksel verilere dayanmaktadır. Bu nedenle, birçok kurum ve kuruluş kodlamayı anaokuluna ve okul öncesi eğitimine kadar indirgemiş ve eğitimlere başlamıştır.

  İlkokullar için robotik kursu

  Öğrenim hayatı için birçok temel becerinin temellerinin atıldığı ilkokul, kodlama eğitimi için de çok önemli bir basamak teşkil etmektedir. Başarı ve mutluluk duygusunun doğru bir şekilde ilişkilendirilebilmesi için bu yaştaki çocukların kendilerine olan öz güvenlerini kazanabilmeleri çok önemlidir. Bunu kazanabilmenin yolu da kendi çabalarıyla bir şey üretmek ve saygı görmekten geçmektedir. Robotik kodlama ile hayal güçlerinin sınırlarını zorlayarak geliştirecekleri uygulamalar hem onları eğlendirecek hem de bu saygıyı erken yaşta kazanmalarını sağlayacaktır.

  robotik ve kodlama kursu İstanbul
  istanbul robotik ve kodlama kursu, credit: bcogwene/pixabay

  istanbul ortaokulları için robotik ve kodlama kursu

  Bu dönemde artık çocuklarımız yavaş yavaş geleceğin bir yazılım mühendisi olması yolunda en büyük adımlarını atmaya başlayacaklardı. Milli Eğitim Bakanlığı ve ona bağla EBA gibi kurumlarımızın yakın zamanda başlattığı kodlama etkinlikleri ve dersleri ile artık kodlama eğitimi okullarımıza girmiştir. Bu eğitimi alan öğrencilerimizin her gün uluslararası yarışmalarda elde ettikleri başarıları öykülerini dinlemekteyiz. Ve inanmaktayız ki bu başarı öykülerinden çok daha iyisini yapabilecek sayısız çocuk kodlama eğitimi almayı bekliyor. Öyleyse onları bekletmeyelim… Daha iyi olduğumuzu daha iyisini yapabileceğimizi tüm dünyaya gösterebilmek için ne yapmamız gerektiğini biliyoruz.

  kodlama kursu İstanbul
  istanbul robotik ve kodlama kursu

  Liseler için Robotik ve Kodlama Kursu İstanbul

  Meslek seçiminin yaklaştığı lise dönemlerinde kodlama alanında ders veya eğitim almak, çocukların hangi mesleğe karşı eğilimli olduğunu saptama açısından da önemlidir. Kodlamanın çeşitli versiyonları ile ilgilenirken tasarımsal yöne mi yoksa daha çok üretmeye yönelik bölümlere mi eğilimli olduğunu gözeterek, çocukların kendileri için en uygun mesleği seçmesi sağlanabilir.

  14-19 yaşları arasında dinamik ve öğrenmeye açık lise öğrencileri için kodlama, farklı bir heyecan demektir aslında. Günümüz teknolojisinin her alanında aktif kullanıcı olan lise öğrencileri ’ne üretme yeteneğinin bağışlanması ile gelişimleri de olumlu yönde etkilenecektir. Geleceği Kodla olarak, robotik ve kodlama kursu istanbul derslerimizde, geleceğimizi emanet ettiğimiz gençlerimize dijital çağın yapı taşlarını öğretmekten ve onu ilerletmesini izlemekten büyük keyif alıyoruz. Lise eğitimi veren kurum ve kuruluşlara özel verdiğimiz lisede kodlama eğitimleri ile çocukların geleceklerini şekillendirdiğimiz için çok mutluyuz

  istanbul robotik ve kodlama kursu duyurusu. robotikpedia.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu girin
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.